.

.

Единствени поволни цени 89341- Предниот сензор за паркирање на браник за Lexus GS GS450H

Единствени поволни цени 89341- Предниот сензор за паркирање на браник за Lexus GS GS450H

DEN 3.33
Износ

Сосема ново и никогаш не се користи. Единица за замена на директно вклопување. Направено од материјал со добар квалитет, добра сила и издржлив. Точно измерете го растојанието на задниот дел на возилото и најблиската пречка. Кога автомобилот се врати на својата граница, овој сензор за паркирање ќе го предупреди возачот на внимание. Може да ги олесни проблемите предизвикани од левите и десните посети на возачот при паркирање, поддршка и започнување на автомобилот. Број на дел од производителот : 89341-44150; 8934144150; 89341-44150-C0 Број на размена на размени : 8934144150 E2; 8934144150 C4; 89341444150 C1 Друг дел број : 8934144150 C3; 8934144150a2; 89341444150 J2 Fit for Lexus GS350 2007-2011; за Lexus GS430 2007; за Lexus GS450 H 2007-2011; За Lexus GS460 2008-2011. Ова е не-оен производ, пакетот само додатоци вклучува сензор за паркирање на браник 1 п.п. Забелешка : Ве молиме, проверете го Fit за информации или јавете се на вашиот локален инженер за да го потврдите точниот број на делот OEM пред нарачката, исклучете го автомобилот пред инсталацијата. Единствени поволни цени 89341-44150 Сензор за паркирање на предниот браник за Lexus GS350 GS430 GS450 H Производител Дел Број : 89341-44150; 8934144150; 89341-44150-C0. Број на размена на дел : 8934144150e2; 8934144150 C4; 8934144150 C1. Друг број на дел : 8934144150 C3; 8934144150a2; 89341444150 J2. Конфигурација на игла : 3. Големина : 60 ​​x 50 x 32mm/ 2.4 x 2 x 1,3 инчи (L*W*H). Уред за безбедносен асистент Кога паркирате или поддржувате автомобил, може да му кажете на возачот за пречките.

R

Им се допаѓа и на купувачите