.

.

Без граници мини здолниште на јуниори

Без граници мини здолниште на јуниори

DEN 2.67
Износ

Поставете нога на трендовите без мини здолниште на границите исечено во ладна, должина над коленото. Ефектот на велур со велур го става фокусот на вашата облека без разлика како ја стилизирате. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. одговара : вграден. Должина : Силуета : мини, должина над коленото. Затворање : Копче-фронт. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Faux Suede Finish. Faux Suede мини здолниште за јуниори од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите