.

.

Gerber Baby & Toddler Boy Microfleece Plabte Sleeper Pajamas, големини со месеци -5T

Gerber Baby & Toddler Boy Microfleece Plabte Sleeper Pajamas, големини со месеци -5T

DEN 479.52
Износ

Нашите пижами со нозе руно се дизајнирани за безбедно, удобно спиење. Секој пар има лесен вклучен и исклучен дизајн кој е совршен и за бебиња и за мали деца. Имавме најважни работи независно сертифицирани со Стандард 100 од ОЕКО-Текс, за да не мора да се грижите за штетните материи во гардеробата на вашето бебе. Овој пакет вклучува четири пижами на момчиња со сини и црни простор и тема за диносауруси. Гербер бебето има меки, дајте им на нашите пижами на бебето и пижами на мали деца како внимателен подарок што треба да се сака. Број на сертификација OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-TEX #20.HCN.08865 HOHENSTEIN HTTI.

R

Им се допаѓа и на купувачите