.

.

Брустер Птица куќа село розова граница

Брустер Птица куќа село розова граница

DEN 143.84
Износ

Симпатични мали птици се дружат на своите гранки, пеат слатки песни и играат со пеперутките. Во забавните обрасци на Paisley, оваа граница на позадини за птици е моментален класик. Неоткриен не ткаен материјал; Рамкајте ја просторијата со оваа прекрасна граница; Перење и стрипт; 6,875-во должина од 15 метри; Опфаќа околу 8,6 квадратни метри.

R

Им се допаѓа и на купувачите