.

.

Горила лепак чиста акрилна пена лепило 1 плоштади за монтирање на ленти, брои

Горила лепак чиста акрилна пена лепило 1 плоштади за монтирање на ленти, брои

DEN 223.84
Износ

Плоштадите за монтирање на лепилата на Горила се двострани плоштади од 1 инчи кои трајно се монтираат во еден момент. Овие кристално чисти квадрати нема да жолти со текот на времето и ќе држат до 7 килограми. Тие се совршени за проекти во затворен и на отворено. Тие се држат до мазни и груби површини. Ограничувањата на тежината може да варираат во зависност од површинската текстура, порозноста и плошноста на површината. Двете површини мора да бидат целосно рамни за да остварат целосен контакт со лепило. Двострана лента - обложена со лепило од двете страни за лесно бесење. Силно држење - се држи до мазни и груби површини . Инстант задржување - испорачува брза и лесна постојана врска. Водоотпорен - за употреба во затворен и на отворено. Кристално чисто лепило - нема да жолти со текот на времето. Врски на разни површини - пластика, метал, дрво, стакло, тула, керамика, камен и многу повеќе!. СОВЕТ ЗА УПОТРЕБА - За полесно отстранување на лагер, избришете и истегнете го аголот на лепилото додека лагер не се крене од лентата.

R

Им се допаѓа и на купувачите