.

.

С. Поло Асн. Момци руно пуловер качулка, големини 4-18

С. Поло Асн. Момци руно пуловер качулка, големини 4-18

DEN 2.33
Износ

Од игралиштето до кафетеријата, на секое дете му треба удобна, топла и дишена качулка. Направено со меко и пријатно руно во лесни за носење бои што одат со скоро ништо, со мал вез на лого на градите за малку покачена завршница, тоа е совршено основно. Приближно. Должина од рамо до полите : 22,5 ". Опуштено вклопување. Долги ракави. Манжетни со ребрести и лента за половината. Предна торбичка. Руче пуловер Худи за момчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите