.

.

Фини златари Удобност Одговара Свадба Бенд Прстен Во Кт Жолто Злато Големина 9. Женски Возрасни

Фини златари Удобност Одговара Свадба Бенд Прстен Во Кт Жолто Злато Големина 9. Женски Возрасни

DEN 8799.84
Износ

Овој блескав Ситен Златар 6мм Удобност Одговара На Свадбениот Бенд / Прстен, достапен во 10 Кт Жолто Злато и 10 Кт Жолто Злато. Овој производ е широк 6.00. Гаранција : - оваа ставка е покриена со. Оваа ексклузивна доживотна покриеност ја нудат Само Ситни Златари затоа, ве молиме купувајте со доверба, нашиот квалитет е загарантиран за живот! Металната тежина може да варира во зависност од големината на прстот и изборот на метал. Овој производ ќе испрати во рок од 8 дена(и) од времето на нарачката. Женски Возрасни Гарантира Автентични од финеџелер дизајнер линија. Финеџелерс Доживотна Гаранција Производ. Кутија За Накит од висока Класа и Пакување Подароци. Ширина : 6.00. Ширина : 6. Женски. Возрасни.

R

Им се допаѓа и на купувачите