.

.

Cardone Industries Нови 2C- Зад -лева лева сопирачка се вклопува - Хонда

Cardone Industries Нови 2C- Зад -лева лева сопирачка се вклопува - Хонда

DEN 3.00
Износ

Во 1970 г. Секој член на тимот од шест лица ја зафаќаше својата егзистенција и угледот на нивната способност да ги обноват моторите на бришачите на шофершајбната. Повеќето во автомобилската индустрија ја нарекоа невозможна идеја. Но, до 1987 година, Кардоне Индустри користеше фабричко семејство од 1.000. Cardone Industries NEW 2 C-2929 CALIPER на левата сопирачка се вклопува во 2005-2010 година Апликација за возила на Honda : Honda Odyssey 2010-05. Инженерски за да се исполнат или надминат перформансите на ОЕ . Цинк Позлата нуди сребрен ОЕ како финиш . идеален за комерцијална употреба, како и возила за изведба . Секоја единица е 100% тестирана за да се обезбеди сигурна изведба . Не е потребно основно враќање . : 2005-2010 Хонда Одисеја и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите