.

.

Клипови со чаршафи со пластични масички за крпа на држачот на држачот на држачот

Клипови со чаршафи со пластични масички за крпа на држачот на држачот на држачот

DEN 115.04
Износ

Клипови со чаршафи пластични масички за крпа на држачот Дебелина на држачот 4pcsdescription : 4 пластични клипови за крпа за маса за капаци на маса/ здолништа со маса/ бел стегач одлично за забави/ излети/ свадби и повеќе! Разновиден клип одговара на повеќето табели за банкет, облека. забави, празници итн. Лесно исклучување. Лесно прицврстување на вашата табела за покривање. Спецификација : Име на производот : Табела на ткаенината на табелата Големина : 60 ​​x 50 x 15mm/2.4 "x 2 " x 0,6 "(l*w* T); fit tablethickness : 3,5-5cm/1.4 "-2 " Материјал : Plastic Color : Clean Package : 4 x Табела за крпа на табелата Holdernote1.Due на рачно мерење, ве молиме дозволете девијација (се движеше на 1-3см), благодарам за вашиот вид разбирање .2.Кои различни компјутери поинаку прикажуваат бои, бојата на вистинската ставка може да варира малку од сликите. Направено од пластика, одлично задржување на зафат, издржлив . лесен за употреба и не ги лизга табелите дури и во силен ветер. Работете одлично во држењето на чаршавот цело време и повеќе не ја исправувате масата за маса . Совршено за дома и ресторан, свадби, забави, излети, бифе, вечери, итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите