.

.

Чудо на нација Девојки за девојчиња со капчиња за вртење на резервоарот за замав, големини 4- & плус

Чудо на нација Девојки за девојчиња со капчиња за вртење на резервоарот за замав, големини 4- & плус

DEN 1.33
Износ

Замаглен, без ракав од Wonder Nation е акцентиран со капчиња за слатка завршница до оваа фава за топло време. Се продава исклучиво на и. Собрано деколте. Без ракави со капчиња. Бесплатно назад за удобно вклопување и чувство. Печатење на сите. 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Капчиња го исекоа занишан резервоар за девојчиња од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите