.

.

Ана Тример Главата Со Пролет За Макита Допрете и Оди 195858-196146-ДУР181З ДУР141

Ана Тример Главата Со Пролет За Макита Допрете и Оди 195858-196146-ДУР181З ДУР141

DEN 2.67
Износ

Карактеристики : има дизајн со низок профил за ефикасно сечење трева со помало влечење и линијата е брза и лесна за прицврстување и отстранување. Има напојување со линија на испакнатини што помага при прилагодување без да мора да го запрете тримерот што го прави животот многу полесен.За Макита ДУР181, ДУР181З, ДУР141 И Ур 180динклучува испакнатина и храна за прилагодување на помошта без исклучување на тримерот За Макита 195858-1 196146-9 е замена на главата за напојување со испакнатини што За моделите На Тример За Трева Макита 181 БУР141 ДУР181З ДУР141З ДУР140 ДУР141 ДУР141 ДУР180З dur181zspecification : МАТЕРИЈАЛ : НАЈЛОНЛОНГ : 8,3 Метри/27ftdiameter : 1,6 mmpackage содржина : 1*калем главата+1*Калем Капак+1*компресија springor3*калем главата+3*калем капак+3*компресија springnote : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Компресија Spring Or3. Калем Покритие+3. Компресија Spring Note : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.

R

Им се допаѓа и на купувачите