.

.

Калтренд Предни Кофи Микросуеде Капаци За Седишта за 2010 Година-Крајслер Таун И Кантри-ЦР162-08СА Светло Сива Влошка И Облога

Калтренд Предни Кофи Микросуеде Капаци За Седишта за 2010 Година-Крајслер Таун И Кантри-ЦР162-08СА Светло Сива Влошка И Облога

DEN 2712.80
Износ

Caltrend Предни Кофи Microsuede Седишта За 2010-2010 Крајслер Таун И Кантри-ЦР162-08 SA Светло Сива Вметнете и Исечете w/одделете ниту еден отстранлив потпирач за глава w / потпирач за рака w/возач лумбална w / странични воздушни перничиња Микросуеде навлаки За Седишта се изработени од богата, еластична симулирана велур ткаенина што обезбедува "ох толку меко" чувство на вистинска кожа од велур. Навлаките за седишта во микросуед ви даваат долготрајна заштита и софистициран изглед без висока цена или комплицирана грижа. Направено од 100% Полиестер, ниту едно животно не беше повредено во процесот. Еластичната завршница им овозможува на овие капаци на седиштата да ја истакнат елеганцијата во вашето возило. ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ-кофи со одделни ниту еден отстранлив потпирач за глава со потпирач за раце со лумбален возач со странични воздушни перничиња Премиум навлаките за седишта во стилот На Микросуеде се прецизно исечени и прилагодени според фабричките спецификации на возилото. ЗАШТИТЕНИ СО УВ - нашите капаци За Седишта За автомобили Со Микросуед имаат специјализирана ткаенина третирана СО УВ заштита, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата. Одговара Изберете : 2010 КРАЈСЛЕР ТАУН И КАНТРИ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите