.

.

Пурди Шепи Меки Капачиња За Нокти За Кучиња, 40-Пакет, Бел Х-Голем

Пурди Шепи Меки Капачиња За Нокти За Кучиња, 40-Пакет, Бел Х-Голем

DEN 479.84
Износ

Развиени од ветеринар, овие винилни капачиња за нокти се лепат на ноктите на вашите миленици, ефикасно затапувајќи ги ноктите на вашите кучиња за да се заштитат од проблематично гребење. Нашите капачиња за нокти ќе го заштитат вашето семејство и гостите од случајно гребење. Пурди Шепи, исто така, ќе се заштитат од оштетување на Површините за Домаќинство : Подови, Врати, Екрани, Ѕидови и Мебел. Пурди Шепи Меки Капачиња За Нокти За Кучиња, 40-Пакет, Бели : Развиени од ветеринар. Винилните капачиња за нокти лепат на ноктите на вашите миленици. Заштитете од проблематично гребење. Заштита од оштетување на Површините за Домаќинство : Подови, Врати, Екрани, Ѕидови и Мебел.

R

Им се допаѓа и на купувачите