.

.

Железна уметничка светилка сенка Шуплива Форма На Кафез За Птици Абажур Шик Светлосен Капак Светлосен Капак На Светилката

Железна уметничка светилка сенка Шуплива Форма На Кафез За Птици Абажур Шик Светлосен Капак Светлосен Капак На Светилката

DEN 2.33
Износ

Опис. Овој производ е светилка сенка, која е направена од премиум материјал, безбеден и издржлив за долгорочна употреба. Погоден за спална соба, дневна соба и многу повеќе. Заштитете ја вашата светилка од прашина. Исто така, може да создаде романтична и топла атмосфера без блескави. Карактеристики. - Боја : Сребрена. - Материјал : Железо. - Големина : 8, 00Х8, 00Х8, 00см/3, 14Х3, 14Х3, 14инч. - Изработен е од квалитетен материјал за долго време и издржлива употреба. - Едноставниот стил ги прави вашата соба и спална соба полни со топлина и расположение. - Абажур со креативен дизајн, шик и привлечен, што ќе донесе добра атмосфера за вашата соба. - Погоден за повеќето светилки, како што се ѕидна светилка, подна ламба, таванска ламба и така натаму. - Може да биде добар избор за подароци за домаќинство за вашите пријатели, многу ќе им се допадне. Изработен е од квалитетен материјал за долго време и издржлива употреба. светилка покрие светлина сенка сенка за светилка. Едноставниот стил ги прави вашата соба и спална соба полни со топлина и расположение. Абажур со креативен дизајн, шик и привлечен, што ќе донесе добра атмосфера за вашата соба. Погоден за повеќето светилки, како што се ѕидна светилка, подна ламба, таванска ламба и така натаму. Може да биде добар избор за подароци за домаќинство за вашите пријатели, многу ќе им се допадне.

R

Им се допаѓа и на купувачите