.

.

Dearfoams Mama Bear Decorative Pillow, 20 '' 20 '', Sherpa

Dearfoams Mama Bear Decorative Pillow, 20 '' 20 '', Sherpa

DEN 327.68
Износ

Украсете го вашиот дом со оваа драга мама мечка Шерпа Декоративна 20 '' x 20 ''. Декоративната перница на „Дарфоамс мечка Шерпа“ 20 “„ X 20 “е направена од убава ткаенина Шерпа на предната страна со забавен дизајн на мама мечка и четкана карирана обратна ткаенина. Оваа Перница на Дарфоамс мечка Шерпа 20 'x 20' е исполнета со полиестер и се затвори со скриен патент. Неодоливо мека и висококвалитетна перница е издржлива за секојдневна употреба, удобност и изградена за да трае. Мерење на 20 '' x 20 '', Dearfoams Mama Bear Sherpa Decorative 20 '' x 20 '' 'Перницата е совршен додаток на вашиот дом. Додадете мека удобност и стилска текстура во вашиот кревет, кауч или омилено столче со Dearfoams Mama Bear Sherpa Decorative 20 '' X 20 ''. Можете лесно да ја задржите оваа декоративна перница да изгледа свежа со периодично да го исчистите нежно со влажна крпа. Секоја декоративна перница на Dearfoams се продава одделно. Оваа перница на Dearfoams е совршена за надавање! Бренд : Dearfoams Декоративна перница. Дизајн на мама мечка!. Место чисто со влажна крпа. Одлично за празник давање!. Мерки 20 '' x 20 ''.

R

Им се допаѓа и на купувачите