.

.

Без граници на метежот на јуниорите со врвот на резервоарот

Без граници на метежот на јуниорите со врвот на резервоарот

DEN 2.67
Износ

Чиста мода. Оваа мрежа од без граници има внатрешна bralette и кратки ракави за кул стил. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи со големина M. Crewneck. Кратки ракави. Внатрешна bralette со прилагодливи ленти за рамо. Трим на зелена салата. Tee : 95% најлон/5% спандекс : bralette : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Јуниори мрежи маица со bralette од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите