.

.

14к жолто злато мажи и женски 18 ѓердан од ланец на хартиени клипови

14к жолто злато мажи и женски 18 ѓердан од ланец на хартиени клипови

DEN 975.84
Износ

14 K жолто злато машко и женско 18 "3,80мм шупливо 1+1 хартиен клип ѓердан со 090 мерач и заклучување на јастог. Синџирите на хартиени клипови секогаш ќе бидат во првите редови на модата заради нивната способност да направат без напор начин да изгледаат стилски. Обиден и вистински класик, нашиот ѓердан од 3,80мм шупливо 1+1 хартиен клип ѓердан доаѓа во 14 карат жолто злато. Со мноштво големини и должини на ланецот за да изберете од вас, несомнено ќе можете да го пронајдете тој специјален ланец во потрага по лесен за управување со облик на круша, заклучување на јастог, го украсува овој ланец за брзо затворање. Погоден и за машки и за жени. Загарантирано е 100% задоволство. Ако има проблем со вашата ставка, можете да го вратите без никакви проблеми. Вешто произведено. Целиот Декоративниот процес се врши под микроскоп на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница. Загарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Доставен со вас во умот за да бидете сигурни дека вие и вашата сакана оние секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). Унисекс (мажи и жени). Бело злато (бела боја). Хартиен клип (друг) ланец. Возрасни/ постари/ тинејџери.

R

Им се допаѓа и на купувачите