.

.

DesignArt „Бебе сино и кафеаво“ Преголем часовник во wallиден од средниот век

DesignArt „Бебе сино и кафеаво“ Преголем часовник во wallиден од средниот век

DEN 255.84
Износ

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој модерни wallидни часовници во средниот век. се печати на стотина проценти фирма алуминиум. Мазната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи му на овој часовник елегантен и современ стил. За ваша погодност, овој бебе сино и кафеав часовник пристигнува со вклучена батерија АА и е подготвена веднаш да се инсталира на вашиот wallид. Овој модерен преголем часовник од средниот век е достапен во различни големини и гарантира да биде во центарот на вниманието на вашиот простор . Карактеристики. - 1 мм метал од алуминиумска оценка. - Висококвалитетната облога за сјај обезбедува длабоко живописни бои. - Рамката за монтирање создава илузија за лебдечки уметнички дела. - Вклучени се сите држачи за монтирање и упатства за виси. - Користете крпа за микрофибер за лесно чистење. - АА стандард за батерија вклучен со секоја нарачка. - без напор за инсталирање и обесена ултра сјајна завршница. Доаѓа со виси комплет и упатства. Вклучени батерии.

R

Им се допаѓа и на купувачите