.

.

Еленс стади деца Бетс rуниор Нозо Бунџи чипка модни патики, големини 13-7

Еленс стади деца Бетс rуниор Нозо Бунџи чипка модни патики, големини 13-7

DEN 0.67
Износ

Вие и вашето дете ќе ги сакате модните патики на Betts Jr. од елени. Толку лесно и удобно за носење, со погодни ленти за не-вратоврска за да можат само да ги лизгаат и да одат. Дел од колекцијата на елени Nosox, така што е дизајнирана да биде мека и удобна против стапалото кога се носи без чорапи, со меморија за пена за додадена амортизација. Материјал : Горна : Фаукс кожа/мешавина од ткаенина; Инсол : Ева; Outsole : EVA/гума. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : Лизгање со истегнување на истегнување. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики : Носокс удобност, мека постава со подлога за мемориска пена го прави совршен за екипажот без дак; лесен, издржлив Ева единствен со грип текстурен дизајн; не е наменето или соодветно за атлетска употреба. Деца Бетс rуниор Носокс Бунџи чипка модни патики од елени.

R

Им се допаѓа и на купувачите