.

.

Детето на моето дете на Картер Дете за деца со кратки ракави и шорцеви, сет, 2-парчиња, големини 2T-5T

Детето на моето дете на Картер Дете за деца со кратки ракави и шорцеви, сет, 2-парчиња, големини 2T-5T

DEN 0.67
Износ

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Лесните облеки со две парчиња значат дека тој е подготвен да оди во ниеден момент! Од моето дете на Картер, овој лесен сет на облека е подготвен да игра, дневна, ползи и да остане удобна цел ден. Комплетен со контрастна мека памучна маичка со меки памук, плус координирање на шорцевите од каки платно за да се спарат, тој е сè поставен. Сет со 2 парчиња вклучува : еден мета + еден шорцеви за влечење. Те : 100% памучен дрес; контрастни кратки ракави на Раглан; Плакета на копчето Хенли; Везник за амблем за бејзбол; Ребрести деколте. Шорцеви : 100% памучно платно; влечење на еластична лента за половината; ПРИДОБИНСКИ БЕЗБЕДНИЦИ ПРИНТ. Лесен сет на облека. Големини 2 T-5 T. Машина за перење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите