.

.

Докерс мажите директно се вклопуваат со лесен каки со стрии

Докерс мажите директно се вклопуваат со лесен каки со стрии

DEN 319.20
Износ

Лесна грижа, лесно абење. Кога поводот повикува на полиран изглед, овие разноврсни какисти ќе ве одржуваат да изгледате стилски цел ден. Сега со дополнително истегнување, без технологија на брчки и сето тоа движење за удобност во движење, овие панталони се моментални омилени. Twill. Се протега. Рамен фронт. Права нога. Седи на половината. Поштенски мува со затворање на копчињата. Целокупната лента за удобност на движењето со природна лента за половината и врзување на морнарицата. Едно копче за заварување на задните џебови. Нема технологија за брчки; Супер меко чувство. Измијте и исушете се внатре со слични бои; Отстранете веднаш. Интернет ексклузивно. Може да не се врати или разменува во продавниците.

R

Им се допаѓа и на купувачите