.

.

Нестл ватенка сет близнаци меки микрофибер лесни кревети за кревети, модерен стил на ткаење на елипса, облечен во кревет, сон на лаванда

Нестл ватенка сет близнаци меки микрофибер лесни кревети за кревети, модерен стил на ткаење на елипса, облечен во кревет, сон

DEN 399.84
Износ

Додадете класичен стил и елеганција во вашата спална соба со висококвалитетен сет на ватенка што доаѓа во уникатна шема и низа бои. Врежана со ултразвучна технологија, овој елегантен сет за постелнина е лесен, хипоалергичен, дише и кул на допир. Нашата постелнина за квалитет на хотелот е ткаена од највисок квалитет на микрофибер материјал за крајна мекост и удобност. Отпорен на пилинг и прицврстување, нашата постелнина е пријателска за миленичиња и е направена да трае. Нашиот прекрасен избор на живописни бои нема да избледи по миењето. Купувајте со доверба затоа што без оглед на тоа, ние ве покриваме! Декорирајте и подобрување на секоја спална соба или соба за гости со овој прекрасен сет на ватенка. Цврстите бои и висококвалитетниот зашиен блок-дизајн ќе изгледаат убаво со која било шема на бои или естетска. Исто така, прави одличен подарок за свадби, родендени, празници и многу повеќе. Вклучува ватенка сет со перници Шамс и Евро Шамс. Карактеристики Дизајн на ткаење на елипса. Изберете од пет бои : сиво, сино небо, бургунд црвен, беж крем, морнарица и сон на лаванда. Совршено за семејства со домашни миленици или деца. Пинсоничкото шиење нема да се открие и дозволува долгогодишно континуирана употреба. Супер мек микрофибер е ултразвучно за да создаде лесни, трајни јоргани за употреба во текот на целата година. Лесна грижа : Машинско миење ладно на нежен циклус, суво суво на тивок оган Не белили . Димензии на производот : близнак/близнак XL 4 парчиња кревети сет : Вклучува една реверзибилна ватенка со директен раб 68 ”x 90”, 1 целосна големина перница срам 20 "x 26", 1 квадратна евра перница срам 18 "x 18" и 1 правоаголна евра перница срам 12 "x 18". (Само 4 парчиња!). Комплетна/кралица со 5 парчиња кревети за кревети : Вклучува една реверзибилна ватенка со директен раб 90 ”x 96”, 2 перници со целосна големина на перници 20 ”x 26”, 1 квадратни евра перници Шам 18 ”x 18” и 1 правоаголна евра перница 12 ” X 18 ”. Кинг/Кал Кинг 5 парчиња кревети за кревети : Вклучува една реверзибилна ватенка со исправен раб 96” x 108 ”, 2 перници со целосна големина на перници 20” x 36 ”, 1 квадратни евра перници Шам 18” x 18 ”и 1 Правоаголна евра перница срам 12 ”x 18” .. Сет на ватенка. Нестл постелнина.

R

Им се допаѓа и на купувачите