.

.

Време и трајно украсени клин -апостолки

Време и трајно украсени клин -апостолки

DEN 3.00
Износ

Облечен флип-флоп од време и TRU е токму она што му е потребна на вашата сончева дневна колекција на чевли. Одликувајќи се со украсена лента од грб, мала клин -потпетица и незгодна нога, овие сандали ја ажурираат секоја обична облека со стилска леснотија. Исклучиво на. Материјал : синтетички горен; Синтетичка надворешна плоча. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Тип на потпетица : Клин пета. Затворање : Лизгајте на стајлинг. Карактеристики : украсена лента од предниот дел од грбот. Од време и TRU, украсени сандали со клин -флип -флип.

R

Им се допаѓа и на купувачите