.

.

Сјајно виножито со еднорог стакло Божиќен украс 4,5 “

Сјајно виножито со еднорог стакло Божиќен украс 4,5 “

DEN 303.84
Износ

Од колекцијата за празници во Боем, додадете допир на фантазија на вашиот декор за одмор со овој прекрасен и шарен украс на еднорог. Се одликува со среќен еднорог со грива и опашка во светли бои на виножитото и искривени сјајни акценти. Совршено за виси од дрво мантија или давање на централен допир на талент. Карактеристики на производот : сјајно бело еднорог украсен украс во боја на виножито и манекенска украсена акцент на кристална starвезда доаѓа подготвен за зачувување на златен кабел целосно димензионални димензии на украс : 3,5 "H x 4,5 " L x 1,5 "W материјал (и) : материјал (и) : материјал (S) : Weater (S) : Weater (S) : Божиќно украси за стакло со еднорог. Се одликува со опашка од виножито и грива со сјајни акценти. Доаѓа подготвено за обесено златен кабел. Препорачано за употреба во затворен простор. Мерки долги 4,5 инчи долги 3,5 инчи ширина од 1,5 инчи.

R

Им се допаѓа и на купувачите