.

.

Power Stop Ar Autopcialty OE замена на роторот на сопирачката - предниот дел

Power Stop Ar Autopcialty OE замена на роторот на сопирачката - предниот дел

DEN 3.33
Износ

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // дизајнирано да испорача супериорна моќност за запирање, работа со ниска прашина и сопирање без бучава, овој ротор за сопирачки за замена на OE е совршено решение кога треба да ги надградите перформансите на сопирањето на вашето возило. Енергетските стоп -стоп роторите на сопирачките се фрлаат со употреба на најдобрата металургија G3000 со строги толеранции на OE - што ги прави совршена, надградба на завртката без потреба да се направат какви било измени. Роторите на автоматско ниво имаат не-насочена површина на роторот со рамнотежа од 100% мелница. Овој достапен ротор за сопирачки за замена на акции е за сите возила. Ако ви треба брзо, лесно и прифатливо решение за подобро сопирање, тогаш ви е потребна моќност за автоматско замена на роторите на сопирачките на сопирачките! Енергетски стоп Една за замена на сопирачките на сопирачките • Количина : 1 по пакет • Инженерски до ОЕ спецификација, со директно оглас и броење на вајн • Замена на стилот на ОЕ за сопирачките на акции, не се потребни модификации • Не-насочена површина на роторот со 100% мелница со 100% мелница со 100% мелница со 100% мелница Биланс за долготрајна издржливост • Нежната завршница на површината овозможува побрзо пробивање • Брзо, лесно и достапно решение за подобро сопирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите