.

.

Едноставно Дејзи мулти-бои животински печати велигденски полиестер фрлаат перница

Едноставно Дејзи мулти-бои животински печати велигденски полиестер фрлаат перница

DEN 3.33
Износ

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно маргаритка од 20 инчи зајаче, испуштена перница за внатрешно/отворено, велигденска перница од нашата фанки -џанки колекција. Оваа затворена/надворешна перница ќе додаде шарм и стил на вашиот стил на вашиот трем, палуба или внатрешен двор. Комбинацијата на светли бои и шармантните дизајни од оваа колекција се совршен начин да го оживеете вашиот украсен дом. Сите дизајни во оваа колекција ќе ве натераат да се насмеете додека се впуштате во бојата донесена во вашиот дом. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Совршено за велигденско украсување или пролетно освежување. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

R

Им се допаѓа и на купувачите