.

.

Акихол Тинејџерка Девојка Панталони Училишна Униформа За Девојчиња Праволиниски Панталони За Нозе

Акихол Тинејџерка Девојка Панталони Училишна Униформа За Девојчиња Праволиниски Панталони За Нозе

DEN 3.33
Износ

Детски Хеланки Пролет Пролет Лето Тенок Памук Издлабена Мрежа за Доенчиња мали деца 5т Божиќна Облека Девојка Прилика : Секоја пригода. Пол : Девојки. Тип на шема : Цврста боја. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. СЛАБО ВКЛОПУВАЊЕ : Чувајте ги да изгледаат најдобро во училницата и надвор со нашите модерни слаби фит панталони со функционални задни и предни џебови. СТАЈЛИНГ ЗА ВЛЕЧЕЊЕ со НАВЕСТУВАЊЕ НА ИСТЕГНУВАЊЕ : Кажете збогум на претрупан копчиња и заглавени патенти; Овие панталони ќе заштедат време да се подготват за училиште со стајлинг без напор. ПАМУЧНА МЕШАВИНА ШТО МОЖЕ ДА се ПЕРЕ ВО МАШИНА : Направена Од ткаенина што дише и останува ладна во текот на летото; овие панталони се лесни за чистење и мало одржување. ГОЛЕМИНИ ЗА ДА ОДГОВАРААТ НА СЕКОЕ ДЕТЕ : ние ја еволуиравме нашата големина за да опфатиме тенки и проширени опции за проширена инклузивност. ОД НАШЕТО СЕМЕЈСТВО ДО ТВОЕ : ние веруваме сесрдно во правењето на вистинската работа за да ги почитуваме правата на сите со интегритет, отвореност и правичност.

R

Им се допаѓа и на купувачите