.

.

Печати Кошули За Жени Вратот На Екипажот Долг Ракав Лабава Одговара Обични Врвови Женски Есенски Трендови

Печати Кошули За Жени Вратот На Екипажот Долг Ракав Лабава Одговара Обични Врвови Женски Есенски Трендови

DEN 287.84
Износ

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Сезона : Fall Зимски Отпечатоци Кошули За Жени Вратот На Екипажот Долг Ракав Лабаво Вклопување Обични Врвови Женски Есенски Трендови Големина Табела : . Натпревар : женските врвови одлично се комбинираат со шорцеви, фармерки, здолништа, панталони или хеланки.Разновидни основни бои за задоволување на вашите потреби за деловно носење. €ПОВОД}Моден врв За жени за секојдневен, дома, канцеларија, работа, датира, училиште, шопинг, забава, клуб, коктел, патување, одмор, дневна, тренингот, јога, итн. Погоден за пролет ,umn и зима. Ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да нарачате. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс.Боја : Сина,Розова,Виолетова,Жешка Розова, Зелена.

R

Им се допаѓа и на купувачите