.

.

Роденденска картичка на Халмарк

Роденденска картичка на Халмарк

DEN 143.68
Износ

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк им помага на своите клиенти да ги направат секојдневните моменти поубави и прослави повеќе радосни. Стока на белег.

R

Им се допаѓа и на купувачите