.

.

санбонепд машки обичен цврст панталон странични џебови со целосна должина панталони со врвки

санбонепд машки обичен цврст панталон странични џебови со целосна должина панталони со врвки

DEN 1.00
Износ

Совет : оваа облека е помала од нормалната големина, се препорачува да изберете поголема големина!Големина : М Половината : 76-90см/29,92-35,43" Колк : 108см/42,52" Должина : 100см/39,37" Големина : Л Половината : 80-94см/31,50-37,01" Колк : 112см/44,09" Должина : 101см/39,76" Големина : XL Половината : 84-98см/33,07-38,58" колк : 116см/45,67" Должина : 102см/40,16" Големина : ххл половината : 88-102см/34,65-40,16" колк : 120см/47,24" должина : 103см/40,55" големина : хххл половината : 92-106см/36,22-41,73" колк : 124см/48,82" должина : 104см/40,94" машки обичен цврст панталон странични џебови со целосна должина панталони со врвки карактеристики : материјал : изработен од полиестер,памук кој е удобен и дише, доволно Издржлив за секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа.Стил на дизајн : Машки Секојдневен Цврст Панталон Странични Џебови Со Целосна Должина Панталони за Влечење во лето, на сите им треба пар секојдневни панталони. Ова е еден од најдобрите избори.Композитниот дизајн, меката површинска ткаенина и топлата постава ќе ве стоплат во студената зима, изгледот е едноставен и дарежлив, можете да го носите овој пар панталони сами, тоа ќе стане фокус на публиката. Функција : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум, Одмор, Дружење, ви дава мода и happiness.It обезбедува лесна удобност заедно со мека и топла функцијаизгледа одлично со врвот и кошулите итн.Можете да подготвите уште неколку пара од овие панталони, и тие ќе бидат многу удобни во текот на летото. Големина : постојат многу видови на големини, можете да изберете соодветна големина на табелата со големини и нашата големина Е Азиска Големина Услуга : Нашите панталони користат мека и удобна ткаенина, ако производот има нешто погрешно, ве молиме контактирајте не за решавање. Применливи сцени : секојдневно, секојдневно носење, плажа,дом, забава, клуб, патување, пешачење. Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Изгледа одлично со џемпери, палта итн. Пол : менокација : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија : лето што добивате : 1 х машки Панталони Меки, дишат со нежно истегнување. Доволно издржлив за спортско и секојдневно носење. Обезбедува лесна удобност заедно. Прилагодлив Појас. Применливи Прилики - - - активности на Отворено и спортски активности.

R

Им се допаѓа и на купувачите