.

.

Дифумос Жените Дише Рамен Мокасини Удобност Возење Лизга На Лесни Станови

Дифумос Жените Дише Рамен Мокасини Удобност Возење Лизга На Лесни Станови

DEN 319.36
Износ

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Станови, Рамни Чевли, Мокасини, Секојдневни Чевли, Тип На Мокасинска Шема : Цврста Боја : кафе, портокалова, светло сина, темно сина, бела, беж, црвена, црвена вино, жолта, црна (По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5.5, САД 6, САД 7, САД 7.5, САД 8.5, САД 8.5, САД 9, САД 10 (Следете табела со големини За Избор Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал Од Кожен Ѓон : Тип На Трхел : Рамно Прицврстување : Тип На Чипка На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : пролет, лето, fall, зимски прилики : секојдневни, дневни, внатрешни, надворешни, празнични, Работни карактеристики : 1. Удобен и еластичен кожен материјал, едноставниот и дарежлив обичен горен дел ја покажува текстурата на чевлите.2. Класично фино шиење. Поставата за чевли има нежна и мека текстура, која е мека и пријателска за кожата и е удобна за носење.3. Надворешен ѓон за текстура, еластичен, флексибилен и удобен, нелизгачки и отпорен на абење.4. Овие мокасини за жени се погодни во сите прилики, како што се канцеларија, забави, работа, приеми, шопинг, пешачење итн. погоден за сите патувања и секојдневни прилики.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Премиум Материјал : кожен горен, мазен и лесен за чистење, издржлив ѓон, флексибилен и удобен, стабилно одење. Направени за Удобност : становите имаат удобна влошка и облога, меки и нелепливи, удобни и лесни за носење, може да се облечат без чорапи, неограничени, да уживаат во забавата при одење. Практично Лизгање : лежерен дизајн на лизгање за брзо и лесно вклучување и исклучување. Дизајн на чипка на горниот дел за подобро поставување. Ѓон против Лизгање : Мокасините Што не Се Лизгаат Имаат флексибилни конкавни дното што нема да се лизгаат при одење. Секојдневно Од Суштинско Значење : скроените линии на класичниот мокасин го прават главен производ за гардероба што никогаш нема да излезе од мода.

R

Им се допаѓа и на купувачите