.

.

Хукер Заглавија 7501ХКР Заглавие Назад Издувен Систем Комплет Одговара изберете: 1975 - ШЕВРОЛЕТ Ц10, ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР

Хукер Заглавија 7501ХКР Заглавие Назад Издувен Систем Комплет Одговара изберете: 1975 - ШЕВРОЛЕТ Ц10, ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР

DEN 3.00
Износ

Компатибилен со 75-87 1/2, 3/4, 1-Тон камион (2 WD), 75-91 Chevy/GMC Блејзер/Приградски/Џими/Carryall/Јукон/1-Тон Екипаж Кабина (2 WD) : 265-400; Дизајниран да одговара на катализатор назад апликации. Комплетите За Враќање мачки се инсталираат зад конверторот и сите други применливи уреди за контрола на емисиите.; Курва Класичен Заглавие Назад Издувниот Систем Комплет Редуктор Флекс-Цевки. Го Намалува Притисокот. Ја Подобрува Ефикасноста На Моторот. Вклучени Хардвер И Упатства.

R

Им се допаѓа и на купувачите