.

.

Мајчинство со долги ракави вратоврска предна кукави

Мајчинство со долги ракави вратоврска предна кукави

DEN 2.33
Износ

Оваа удобна и елегантна качулка од избледената слава е суштински додаток на вашата гардероба за ладно време на породилно. Направено од мек памук со измислица со шик, оваа лесна качулка има вратоврска предниот дел за трендовски селски врвови, како и долга должина во стил на туника, што ги комплетира дури и најизразените удари за бебиња. Аспираторот ви помага да ве заштити од елементите и изгледа одлично нагоре или надолу. Овој породилен врв е достапен во најразлични разновидни стилови и парови убаво со фармерки, хеланки и џеги. Избледена слава породилна вратоврска со долги ракави предниот худи : 100% памук. Породилно худи. Слабна измислица. Вратоврска пред. Долги ракави со манжетни со ребра. Хауба. Долга должина во стил на туника. Ребреста директно полите со странични парчиња. Достапно во разновидни стилови. Свртете ја облеката однадвор, машината измијте ладно одделно или со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ниско железо доколку е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите