.

.

Супериорен плетенка јута бохо затворен килим, морнарица сина, 8 'круг

Супериорен плетенка јута бохо затворен килим, морнарица сина, 8 'круг

DEN 3.33
Износ

Турката со плетенка со плетенка на Ленекса носи обичен привлечност до вашите ентериери, што го прави совршена основа за секоја просторија во вашиот дом. Ова уникатно покритие на подот е изработено од квалификувани занаетчии од 100% природен јута што може да се справи со области со висок сообраќај во кој било затворен амбиент. Природната јута боја на плетенката шема е истакната со шарено цветање за да додаде рафиниран минимализам и текстура, додека беспрекорно се меша со кој било стил на декор. Класичната тркалезна форма нуди разноврсност и модерност на вашиот простор и е достапна во различни големини за да се вклопи во кој било простор во вашиот дом. Изберете од асортиман на тркалезни големини. Направено од 100% јута. Рамна, плетенка површина. Единствениот испреплетен дизајн работи добро со повеќе ентериери. Идеално за области со висок сообраќај во затворен простор како дневни соби, спални соби и ходници. Областа килим е анти-статички и ретардант на пожар. Редовно вакуум и само чисто место.

R

Им се допаѓа и на купувачите