.

.

Индустриски студенти изгледате како романтичен дизајн на семејство, врамно wallидна уметност од Ерика Билупс

Индустриски студенти изгледате како романтичен дизајн на семејство, врамно wallидна уметност од Ерика Билупс

DEN 671.84
Износ

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Ерика Билупс.

R

Им се допаѓа и на купувачите