.

.

Сањо 610-323-Оригинална Светилка Со Домување Со Гаранција За Замена На Денови

Сањо 610-323-Оригинална Светилка Со Домување Со Гаранција За Замена На Денови

DEN 2879.84
Износ

Sanyo 610-323-0719 Оригинална Светилка Со Домување со 90 Дена Гаранција За Замена, Производител : P Премиум, Број На Дел : 6103230719, 610 323 0719, 610-323-0719, POA-LMP93 Светла бидејќи проекторот беше нов; Лесен за инсталација, не е потребен техничар, помалку од 10 минути работа; Компатибилен За Sanyo 610-323-0719; дел# : 6103230719, 610 323 0719, 610-323-0719, ПОА-ЛМП93; Гаранција : 90 Дена Гаранција За Замена; Производител : П Премиум;.

R

Им се допаѓа и на купувачите