.

.

Млади срца Девојче девојче девојче цветно печатење пижама краток сет

Млади срца Девојче девојче девојче цветно печатење пижама краток сет

DEN 1.67
Износ

Проверете го овој симпатичен мек и удобен сет за пижами со краток ракав! Комплетот вклучува цветна ребра со кратки ракави со кратки ракави и ребрести цветни Бермуда кратки со не функционални копчиња за пантолони пантолони, вклучително и лента за вратоврска и срунџи. Овој сет на пижами има лабава зелена салата и кратка линија што го прави совршен мек, дишечки сет со лесен и исклучен пристап. Пијами Скринџи Флорал Виолетова лента за кратки ракави со кратки ракави плетени.

R

Им се допаѓа и на купувачите