.

.

Annabelle жени дополнителна широка ширина затворена плоштад пети украсена капа за капаче од пети кафеава кафеава 10

Annabelle жени дополнителна широка ширина затворена плоштад пети украсена капа за капаче од пети кафеава кафеава 10

DEN 2.00
Износ

Бидете модерни во Peerage Annabelle жени дополнително широка ширина. Оваа дама 1,5 "Кожа со овци од овци од низок потпетица е нагласена со декоративно правоаголно украсување на предниот дел на квадратниот пети за задебелен, но сепак класичен изглед. Fazpaz. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте инстант кредит за подароци од 20 американски долари, бесплатна испорака и размена, 365 дена лесни приноси и приоритетна испорака на сите производи. Fairfield NJу ерси, го започна своето производство и големопродажба во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 часовна удобност, фази, фази и Цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителен (д) широк стил на ширина од Фазпаз. Кожа. Правоаголна декоративна разубавување. 1.5 "Ниско потпетица. Slingback со прилагодлива тока. Максимален ѓон на гума за влечење.

R

Им се допаѓа и на купувачите