.

.

Кт Вистински Сини Сафир Пасијанс И Дијамант Прстен, Стерлинг Сребро, САД 11.00

Кт Вистински Сини Сафир Пасијанс И Дијамант Прстен, Стерлинг Сребро, САД 11.00

DEN 2.00
Износ

Гроздобер Венчален Прстен е обвиткан со гигантски Пасијанс Син Сафир Во Форма На Тркалезна Форма во центарот со мал Дијамант како страничен камен во поставување на наклон.Информации за производот : Rings SKU : WM-RI102024563 Ring Големина : Големина НА САД 11.00 925 Стерлинг Сребрена Варијацијатална Тежина На Камен : 0 Каратметална Тежина : 1.52 Гм Метална Чистота : 925 Сребро (Контакт ЗА 10 K, 14k 100% Природен И Сертифициран Син Сафир кој носи Мудрост, среќа, лојалност, среќа и љубов и исто така делува како Штит Заштита од Опасност. Оригиналниот Син сафир е многу скапоцен скапоцен камен кој носи богатство и слава веднаш. Избираме 100% Чист син сафир со квалитет ААА и Одличен Крој за нашиот Накит. Синиот Сафир е исто така роден Камен во септември. Розек Накит уверува Експресен И Бесплатен превозот на Вашите Нарачки, заедно со Сертификат За Автентичност за ваше задоволство. Добијте 30-Дневна бесплатна политика за враќање!. Целиот Наш Накит Пристигнува Во Кутија За Накит Со Потпис, осигурувајќи дека тие се подготвени да Предложат Или Подарок за да го зачуваат Вашето Драгоцено време од Пакувањето. Совршен Подарок За Сите Прилики Како Годишнина, Свадба, Свршувачка, Валентин, Роденден, Нова Година, Божиќ, Дипломирање, Матурска, Денот на Благодарноста. Добијте Го Вашиот Производ Гравиран Бесплатно, Персонализиран или Прилагоден. Ние исто така ви обезбедуваме Бесплатна Големина На Прстенот, за да можете да избегнете проблеми во последен момент да имате Совршен Прстен за да одговара. Овој Прстен може Да биде Идеален Подарок и За Мајка, Баба, Свршеница, Сопруга, Девојка, Ќерка, Сестра. Накитот росек има Ексклузивен И Достапен Опсег На Фини Накит достапни во огромна разновидност На Скапоцени И Полускапоцени Скапоцени Камења за Мажи и Жени. Ние Сме Дизајнери и Производители На Безвременски Рачно Изработен Накит Со Дијаманти Без Конфликти и Ааа+ Квалитетни Природни И Сертифицирани Скапоцени Камења со Високи Етички Стандарди. Достапни СМЕ 24Х7 ЗА Помош и Задоволство на Клиентите.

R

Им се допаѓа и на купувачите