.

.

Атлетски дела девојки долги ренки за градник, големини 4- & плус

Атлетски дела девојки долги ренки за градник, големини 4- & плус

DEN 3.33
Износ

Овие резервоари за долг на атлетски дела на долгиот градник сигурно ќе станат неопходна нова омилена гардероба на вашиот спортист! Удобно и поддржувачко, овие резервоари ќе останат во чекор со неа во текот на нејзиниот напорен ден. Измешајте и совпаѓајте се со нејзините омилени парчиња атлетски дела за да создадете најсечена активна облека! Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : сите печатени или цврсти бои; наредени. Атлетски работи резервоар врвен градник за девојчиња за девојчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите