.

.

Вонкос Женски Кардиган Јакна Дозвола-Топла Fall Зима Лесен Секојдневен Долг Ракав Со Џебови Цврста Боја Плус Големина Капут Со Качулка ЦРНА Големина XL

Вонкос Женски Кардиган Јакна Дозвола-Топла Fall Зима Лесен Секојдневен Долг Ракав Со Џебови Цврста Боја Плус Големина Капут

DEN 959.84
Износ

Вонкос Женски Кардиган Јакна Дозвола-Топла Fall Зима Лесен Секојдневен Долг Ракав Со Џебови Цврста Боја Плус Големина Капут Со Качулка црна Големина XL висококвалитетен материјал со неговата умерена дебелина,голема мекост добро истегнување за да се осигурате дека се чувствувате пријатно во текот на целиот ден. Модна јакна со качулка со преголем дизајн за да создадете слаби и секојдневни чувства за вашиот изглед. Направете го вашиот живот полесен со овие гроздобер палта. Погоден за секојдневно, дома,работа,училиште,патување,одмор,забава,клуб,ноќевања,состаноци, улица итн. секојдневен и удобен дизајн : дише и издржливата ткаенина додава допир на топлина во студените летни ноќи, додека пространиот дизајн ви овозможува да носите џемпер или дуксер под него во постудените месеци. карактеристики : долг ракав, качулка со врвка, еластичен струк, два предни џебови за пространо складирање, водоотпорен патент.Дише, допир На Кожата,Брзо сушење, Заштита Од Сонце, лесно секојдневно вклопување. Натпревар : Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека. Fall зимски палта за жени на продажба. плус големина женски палта дозвола.

R

Им се допаѓа и на купувачите