.

.

Дишење и истегната висока половината за контрола на стомакот,

Дишење и истегната висока половината за контрола на стомакот,

DEN 255.68
Износ

Одлични лесни шорцеви за велосипеди за велосипеди на Капри Бермуда. Одлично за вежбање, работа надвор, јога, трчање, џогирање и какви било активности. Удобен, истегнат мек материјал. Високи хеланки за контрола на стомакот додека вежбате или трчате. Дишење и истегната висока половината за контрола на стомакот за контрола на јога шорцеви за жени - Средна H. морнарица.

R

Им се допаѓа и на купувачите