.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстрактни океански пејзажи заситени сини шарени линии сликање бело врамен уметнички печатен wallид уметност, дизајн по Грејс Поп

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстрактни океански пејзажи заситени сини шарени линии сликање бело врамен уметнички печатен wallид уметност,

DEN 2.00
Износ

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 24 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Уметнички дела се однесуваат на : Апстракт, сликарство, океан, пејзаж. Дизајн по Грејс Поп.

R

Им се допаѓа и на купувачите