.

.

Пен Стејт Нитани Лавови Оригинални удобни стапала за патики за патики, големи

Пен Стејт Нитани Лавови Оригинални удобни стапала за патики за патики, големи

DEN 303.84
Износ

Повикувајќи ги сите алумни на Пен Стејт, студенти и обожаватели на Нитани Лавови! Без разлика дали се затегнувате надвор од стадионот Бивер или гледате дома да ги споделувате вашите чипови и да натопите со вашите пријатели на Пен Стејт, овие влечки сигурно ќе додадат забава и удобност на секоја забава. Папучи го имаат официјално лиценцираното лого на Пен Стејт Нитани Лавови на надворешната страна на секоја влечка. Големините се унисекс, направени да одговараат и на мажи и жени. Машки големини : Мал 3 до 4. Среден 4,5 до 6,5. Голем 7 до 9. X-Голем 9,5 до 11,5. Xx-large 12 до 14. женски големини : мали 4 до 5. средно 5,5 до 7,5. Голем 8 до 10. x-large 10,5 до 12,5. Xx-large од 13 до 15. Папучи на брендот Comfy Feet, лиценцирано од сè удобно. Официјално лиценцирани, ленти кои додаваат детали за завршна обработка, 100% полиестерски материјал, 1 инчен мемориски пена со нозе и не-лизгачки дното . официјално лиценцирани папучи од унисекс. Забава за момчиња, девојчиња, мажи и жени од сите возрасти! Оригинални папучи за удобни нозе, лиценцирано од сè што е удобно. Увезени. Забележете, ако сте на врвот на опсегот со големина, секогаш можете да се искачите на следната големина бидејќи нашите влечки се големи и меки и ќе ги усогласат и држат нозете. Разменуваме многу влечки до следната големина, тие се чувствуваат мали до многу луѓе . Машки големини : мали 3 до 4. Среден 4,5 до 6,5. Голем 7 до 9. X-Голем 9,5 до 11,5. XX-LARGE 12 до 14. Ако не сте сигурни за големина или претпочитате лабава вклопување, ве молиме изберете ја следната големина нагоре. Нашите папучи се исполнети полни со кадифен полнење и имаат тенденција да се чувствуваат привлечно кога прво се носат . женски големини : мали 4 до 5. Среден 5,5 до 7,5. Голем 8 до 10. x-large 10,5 до 12,5. XX-LARGE 13 до 15. Ако не сте сигурни за големина или претпочитате лабава вклопување, ве молиме изберете ја следната големина нагоре. Нашите папучи се исполнети полни со кадифен полнење и имаат тенденција да се чувствуваат прицврстени кога прво се носат.

R

Им се допаѓа и на купувачите