.

.

Collectionенска колекција на списанија Кимми Страпче Сандал Тан кожа М.

Collectionенска колекција на списанија Кимми Страпче Сандал Тан кожа М.

DEN 3.33
Износ

Azzез доживеа едноставен стил со колекцијата ournournee Kimmie Spappy Sandal. Оваа едноставна, симпатична и флексибилна сандала има амортизирана влошка која обезбедува целодневна удобност на нозете, а прилагодливата лента со затворање на токи нуди прилагодено вклопување. инч. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите