.

.

Миленичиња прва НЦАА Флорида Држава Семинолес поводник за кучиња - официјално лиценцирани - 50+ екипи - големини

Миленичиња прва НЦАА Флорида Држава Семинолес поводник за кучиња - официјално лиценцирани - 50+ екипи - големини

DEN 3.33
Износ

Миленичиња прво лиценцирано лиценца за кучиња / мачки. Прошетајте го вашето куче во најголема гордост со оваа миленичиња Прв LCAA лиценциран поводник! Овој лиценциран Leases има живописно ткаено ткаен тим, лого и лого -лента зашиена на контраст на најлонска мрежа. Направено од тешки најлонски мрежи и сребрен хардвер. Тој е дизајниран да одговара на вашето домашно милениче со максимална удобност и издржливост! Карактеристики : Официјално лиценцирано на NCAA. Владеното лого на тимот и логотипната лента зашиена на тешкиот најлон веб.Сичен клип за кучиња од сребро метал за лесно затворање. Големина : За спецификациите за големината, погледнете во табелата со големина. Овој спортски поводник за миленичиња влегува : Teams Small Mediumal Lege : Нашите лиценцирани миленичиња за миленичиња доаѓаат во сите 50+ колегиски тимови! Alabama Crimson Tide, Arkansas Razorbacks, Arizona State Sun Devils, Arizona Wildcats, Auburn Tigers, Boston Eagles, California Golden Bears, Clemson Tigers, Connecticut Huskies, Florida Gators, Florida State Seminoles, Georgia Bulldogs, Iowa Hawkeyes, Illinois Fighting Illini, Indiana Hoosiers , Iowa State Cyclones, Kansas State Wildcats, Kansas Jayhawks, Kentucky Wildcats, LSU Tigers, Maryland Terrapins, Michigan Wolverines, Miami Hurricanes, Mississippi Rebels, Missouri Tigers, Michigan State Spartans, Mississippi State Bulldogs North Carolina State Wolfpack, Nebraska Cornhuskers, Ohio State Buckeyes, Oklahoma Sooners, Oklahoma State Cowboys, Oregon Ducks, Oregon State Beavers, Penn State Nittany Lions, Pittsburgh Panthers, Purdue Boilermakers, South Carolina Gamecocks, Syracuse Orange, Texas A and M Aggies, Tennessee Volunteers, Texas Longhorns, USC Trojans, Utah Утс, Вирџинија Кавалирс, Вирџинија Техника Хокис, Висконсин Баџерс и Универзитетот Западна Вирџинија, WVU планинари. Изберете го вашиот тим и точна големина и додајте ја во кошничката сега! Првата компанија за миленичиња се етаблира како најголема компанија за производство на миленичиња со лиценца за миленичиња во земјата. PETS First ја доби својата репутација во обезбедувањето на секој сопственик на миленичиња со премиум лиценцирани производи за миленичиња; Од уникатни и шарени артикли за облека до забавни и разиграни играчки и додатоци. Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња. Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на вашето домашно милениче, истовремено обезбедувајќи долготраен производ. Прво лиценцирани производи за миленичиња од домашни миленици. Миленичиња Прв колеџ Флорида Државен семиноли миленичиња поводник, избрани големини официјално лиценцирани од НЦАА. Направено од тешки најлонски мрежи за да се обезбеди издржливост. Дизајниран со сребрен метален клип за кучиња за лесно затворање. Ibrивотно ткаено име на тимот, лого и лента од типот на лого, зашиена на контраст на најлонска мрежа. Наменето да го држи вашето домашно милениче со максимална удобност. Се вклопува со повеќето јаки и изгледа одлично со јака за појавување (продадено одделно). За точните мерења, погледнете во табелата за илустрирана големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите