.

.

Рока Тинс 70% Какао-Екстра Темно со кафе и морска сол, 5. Оз

Рока Тинс 70% Какао-Екстра Темно со кафе и морска сол, 5. Оз

DEN 2.67
Износ

Залак со големина на екстра темно чоколадо со кафе и морска сол. Нашите мастер кондицијатори измешаат 70% темно чоколадо со парчиња путер од рока и морска сол за неодолив вкус во секој залак. Производ се одликува со неверојатно чоколадо за грицкање. Без глутен. Закуска - насмевка - Реал - Повторете. Нема вештачко ароматизирање, бои или конзерванси. Кошер - млекарница. Халал. Браун и Хејли, 110 Источна 26-та улица, Такома, WA 98421, САД.

R

Им се допаѓа и на купувачите