.

.

Големи И Високи Најважни од Машката Лесна Наметка DXL, Вајт, 3XTL 4XTL

Големи И Високи Најважни од Машката Лесна Наметка DXL, Вајт, 3XTL 4XTL

DEN 1.67
Износ

Големи и Високи Најважни од Машката Лесна Наметка DXL, Бела, 3 XTL/4 XTL - мека памучна мешавина, абсорбента текстура на ткаење на вафли и совршено пропорционално вклопување за големиот и висок човек ја прават оваа наметка во стилот на кимоно задолжителна ќе посегнете по секој ден од годината. Завршено со стилски контрастни цевки и пространи џебови за лепенки за да го држите телефонот и другите најважни работи при рака. Две комплети јамки за ремени ви овозможуваат да го прилагодите вклопувањето за најдобро да одговара на вашата одредена должина на торзото. Дише, лесно-нега 60% памук/40% полиестер мешавина. Карактеристиките вклучуваат јака од шал, контрастни цевки, џебови за лепенки, само-појас и два комплети јамки за ремени за прилагодливо вклопување. 49" до 53" долго во центарот назад. Машинско перење. Увезени.Машка Облека DXL-Нуди ексклузивни големини за големи и високи, кралски, атлетски градежни мажи. Плус големини за пократки мажи на кои им треба дополнително малку околу јаката на шалот на половината. Контраст цевки. Печ џебови.

R

Им се допаѓа и на купувачите