.

.

Мунекас Ариас - Кенди за бебиња со носење со носач

Мунекас Ариас - Кенди за бебиња со носење со носач

DEN 352.64
Износ

Loveубов, грижа и посветеност : Постојат трите главни состојки што ги сочинуваат преродите. Обратното опсег од Аријас нуди колекција на реални бебиња. Оваа рачно изработена кукла има мека, пондерирана тело и винилна глава, раце и нозе. Внимателно изработените реални детали вклучуваат ноктите на рацете и нозете или брчките на краевите, како и мали дамки или ознаки на кожата. Ова бебе има многу симпатично лице со убави очи, убави трепки и отворена уста. Овој сет вклучува и ќебе, дополнителна пелена, цуцла, семејна брошура и сертификат за автентичност. Погодно за возраст од 3 години и постари. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години. • Рачно изработена кукла • Ултра-реалистички детали • Вклучува ќебе, пелена, цуцла, семејна брошура, сертификат за автентичност • Доаѓа во шарена кутија за подароци • Совршено за возраст од 3 и повеќе години.

R

Им се допаѓа и на купувачите