.

.

Fuseенски фустан од очен на окулетот со женски плус големина со кратки ракави

Fuseенски фустан од очен на окулетот со женски плус големина со кратки ракави

DEN 1.33
Износ

Сонцето сјае и вие сте подготвени да заслепувате со терато хитови над коленото. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : кратки ракави на мафини со еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : тркалезно деколте; ткаенина на очите; измамено полите; наредени. Облечен фустан за жени со плус големина од Terra & Sky.

R

Им се допаѓа и на купувачите